Načítám Akce

Nadcházející Akce

Akce Search and Views Navigation

Březen 2019

Přednáška: Národní rozpočtová rada – první rok existence

27. března , 18:00 - 19:30
Vysoká škola ekonomická v Praze, náměstí Winstona Churchilla 1938/4
Praha 3, Praha 13067 Česká republika
+ Google Mapa
Zdarma

Fakulta financí a účetnictví a Rozvojové a poradenské centrum VŠE v Praze pořádá v cyklu Absolventských střed pro absolventy, širokou odbornou veřejnost i studenty odbornou přednášku: Národní rozpočtová rada – první rok nezávislého a odborného dohledu nad dodržováním rozpočtových pravidelKoncem ledna načala už druhý rok své existence Národní rozpočtová rada – tým nezávislých odborníků. kteří hlídají, aby veřejné instituce dodržovaly rozpočtová pravidla a dbaly na dlouhodobou udržitelnost veřejných financí. - Jak se Radě daří naplňovat její poslání? - Proč nejsou…

Zobrazit více »

Duben 2019

Sdělení o výši dluhu sektoru veřejných institucí

30. dubna

Národní rozpočtová rada vyhlásí výši dluhu sektoru veřejných institucí po odečtení rezervy peněžních prostředků při financování rezervy státního dluhu za rok 2018.

Zobrazit více »

Červen 2019

Vydání zprávy o dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí

11. června

Národní rozpočtová rada s přihlédnutím k hospodářskému a společenskému rozvoji, zaměstnanosti a mezigenerační soudržnosti vypracovává a předkládá Poslanecké sněmovně zprávu o dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí, která obsahuje hodnocení, jakým způsobem mohou plánované vládní politiky svými přímými dlouhodobými dopady pravděpodobně o­vlivnit udržitelnost veřejných financí. Zpráva bude zveřejněna v úterý 11. června 2019. Čas zveřejnění bude upřesněn.

Zobrazit více »
+ Export Events